V loňském roce se nám společnými silami podařilo úspěšně vyléčit Matku Přírodu. Letos nás, kamarády Bílovického Hovnivála, čeká nová výzva… Bílovický šaman Budka stárne a hledá svého následovníka, který by převzal jeho řemeslo a staral se v Bílovicích o všechny zástupce ptačí říše. Proto se obrátil na slavného Bílovického Hovnivála, aby mu pomohl vybrat toho nejvhodnějšího pomocníka. Společně si pro všechny potenciální kandidáty připravili zkoušku –⁠ Šamanskou ptačí stezku. Ten, komu se podaří stezku projít, převezme od Budky dohled nad celou ptačí říší. 

Jestli jste připraveni vydat se na Šamanskou ptačí stezku, vyplňte přihlášku a vyrazte za dobrodružstvím! 

Vyhlášení soutěže 2023

Milí účastníci Bílovického Hovnivála,

letos se na Šamanskou ptačí stezku vydalo celkem 41 odvážných týmů plných dobrodruhů, kteří podstoupili nelehkou zkoušku, kterou si pro ně připravil šaman Budka společně s Bílovickým hovniválem. O tom, že zkouška nebyla žádný med hovoří skutečnost, že úspěšně stezku absolvovalo 11 týmů!


Bílovický Hovnivál celou noc rokoval se šamanem Budkou, kdo by z těchto 11 týmů měl převzít žezlo a stal se novým ochráncem celé ptačí říše a vykoumali to vskutku šalamounsky! 

Podle hesla “víc hlav víc ví” bylo rozhodnuto, že novými ochránci ptačí říše se stávají všichni úspěšní absolventi Šamanské ptačí stezky. Gratulujeme! :-) 


Výherce jsme kontaktovali e-mailem, ve kterém jsou všechny informace o odměně. 

Praktické informace ke hře

Letos je pro účastníky připravena pouze jedna trasa, přesto si hráči mohou zvolit jednu ze dvou úrovní Šamanské ptačí stezky, ve které budou soutěžit hádankář/mrňous. Celkem na vás čeká 10 stanovišť. Trasu nemusíte absolvovat najednou, klidně si výzvu rozložte na více dní. 


Úkoly mají praktický charakter – můžete je splnit doma či na místě. Na mrňousky kromě praktických výzev čekají také otázky a fotohádanky, na které budou odpovídat přímo v aplikaci. Odpovědi na otázky se vybírají z uvedených variant (a, b, c, d).

Soutěž: Na každém ze stanovišť najdete v sekci “mrňous” výzvu ke splnění. V materiálech ke stažení na webu si předem vytiskněte souborStezka vrabčáka”. Dokument se skládá z pracovních listů, naleznete ho dole na stránce v materiálech ke stažení. Listy jsou očíslované podle stanovišť. Jak budete navštěvovat jednotlivá stanoviště, budou se vám rozkrývat konkrétní výzvy. Jakmile splníte výzvy v sekci “hádankář”, zašlete nám na e-mail (bilovickyhovnival@luzanky.cz) fotodokumentaci všech splněných úkolů. Zasláním fotodokumentace se automaticky zařadíte do soutěže (podmínkou je vyplnění přihlášky).
 

Soutěž: V sekci “hádankář” se nachází šifra/úkol k vyluštění. Odpovědi si zapisujte do archu, který naleznete v materiálech ke stažení. Vyplněný arch nám po absolvování celé trasy zašlete na email (bilovickyhovnival@luzanky.cz). Zasláním vyplněného archu se automaticky zařadíte do soutěže (podmínkou je vyplnění přihlášky).


Hra bude ukončena 31.5.2023, ale pro radost si ji můžete zahrát kdykoliv, protože zůstane přístupná i po skončení hry. 

Doufáme, že si dobrodružství pořádně užijete! Kdyby náhodou něco nefungovalo nebo jste potřebovali s něčím poradit, neváhejte se ozvat na e-mail (bilovickyhovnival@luzanky.cz)!

Materiály ke stažení

Trasa pro mrňousky